Tavām iecerēm un vēlmēm

Internetā ir iespējams aizņemties no dažādām kompānijām – ikvienam pieejami gan lielāki, gan mazāki aizdevumu veidi. Ja vajadzīga nauda, piemēram, dzīvokļa remontam vai citiem maksājumiem – noteikti ieskatieties kompānijas Iespēju kredīts pakalpojumos un aktuālajos piedāvājumos. Aizņemieties vajadzīgo naudas summu ātri un ērti.

Aizņemies lielākiem dzīves plāniem no Iespēju kredīts aizdevēja. Kompānija izsniedz patēriņa kredītus 500 – 5000 EUR apmērā ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.

Nosacījumi, lai saņemtu Iespēju kredīts aizdevumu

  • Tev jābūt vecumā sākot 20 līdz 75 gadiem;
  • Dažāda apmēra kredītus šīs kompānija izsniedz tikai Latvijas Republikas pilsoņiem vai pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuriem nav kavētu kredītu vai kredītu maksājumu;
  • Lai saņemtu nepieciešamo aizdevumu Tev nepieciešami pietiekami ienākumi, lai atmaksātu kredītu;
  • Ņem vērā, ka lai saņemtu kredītu no iespēju kredīts kompānijā nepieciešams iesniegt Tavu bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem. Savā internetbankā, izvēlieties kontu, kuru aktīvi lieto un kurā redzami Tavi ikmēneša ienākumi. Izveido konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem un saglabā to .pdf formātā vai ja konts ir Swedbank AS, saglabā to ar e-parakstu .edoc formātā.
  • Ikviena kompānija var kļūt par iespēju kredīts sadarbības partneri un klienti varēs saņemt kredītus uz īpašiem nosacījumiem. Piesakies šim pakalpojumam un iespejukredits.lv sazināsies ar Tevi, lai vienotos par iespējamo sadarbību.

Vienmēr pirms aizņemšanās iepazīsties ar kompānijas līguma nosacījumiem un pārdomā savu atbilstību pilnībā visiem līguma punktiem.

Ļoti daudzi klienti aizņemas neapdomīgi, jo rūpīgi nepārdomā savas atmaksas iespējas, kā rezultātā tiek sabojāta klientu maksātspēja. Esi prātīgs – aizņemies tikai tik, cik patiešām vari atļauties un ir nepieciešams, pretējā gadījumā tiks sabojāta Tava kredītvēsture un radīsies parādsaistības. Iespēju kredīts ir lieliska iespēja saņemt nepieciešamos līdzekļus, piemēram, mašīnas iegādei, bet arī Tavai maksātspējai ir jābūt atbilstošai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.