SMScredit 425 eiro

No SMScredit ir iespējams aizņemties līdz pat EUR 425 lielu ātro kredītu un atšķirībā no citiem kredītdevējiem SMScredit maksimālo summu piedāvā aizņemties jau no otrās aizņemšanās reizes. Tas nozīmē, ka jau no otrās aizņemšanās reizes būs pieejams EUR 400 liels ātrais kredīts.

SMScredit kredītdevējs

Par SMScredit ātro kredītu atdošanu

SMScredit ātro kredītu var atdot veicot maksājumu caur savu internetbanku, šis ir viss ērtākais un lētākais kredīta atdošanas veids. Tomēr ja nu kādu iemeslu dēļ nav iespējams atdot kredītu izmantojot savu internetbanku, tad kredīta atmaksu var veikt jebkurā Latvijas komercbanku filiālē, bet jāņem vērā, ka bankas par savu pakalpojumu izmantošanu mēdz prasīt samaksu. SMScredit ir padomājis arī par saviem klientiem, kuri dzīvo laukos, jo ne katrā vietā ir atvērta kāda bankas filiāle, tomēr gandrīz jebkurā apdzīvotā vietā tuvumā ir Latvijas pasta filiāle, kurā arī var veikt SMScredi ātrā kredīta atmaksu. Tāpat arī SMScredit ātro kredītu var samaksāt ikvienā Narvesen tirdzniecības vietā.

Ja rodas aizdomas, ka kredītu nespēsiet laicīgi atmaksāt, tad SMScredit saviem klientiem piedāvā kredīta atmaksu atlikt uz laiku no 7 līdz 30 dienām. Tomēr šis pakalpojums nav bez maksas, bet tas tomēr ir labāk nekā nokļūt parādnieku reģistros.

Pirms piesakieties kredītam vienmēr apsveriet savas spējas kredītu atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.