Kredīts pret auto ķīlu internetā

Vitacredit.lv kredīts pret auto ķīlu ir lielisks veids kā saņemt ātru naudu pat tad, kad citur tev to neizsniedz. Vitacredit.lv izsniedz aizdevumu pret auto ķīlu Latvijā nu jau vairāk kā 10 gadus un ir veicis lielisku darbu sadarbojoties ar saviem klientiem. Vitacredit.lv ir pretimnākošs un draudzīgs aizdevējs, kas tev var izlīdzēt vis neparedzamākajās dzīves situācijās.

Viens no svarīgākajiem noteikumiem ir tas, ka pie vitacredit jūs varat saņemt aizdevumu  pret sava auto ķīlu tikai tad, ja automašīnai ir KASKO apdrošināšana. Tas nepieciešams, lai samazinātu vitacredit.lv risku izsniedzot aizdevumus pret auto ķīlu. Tātad OCTA apdrošināšana jums nederēs un ja ir nepieciešamība pēc aizdevuma tad vislabāk būtu tomēr apdrošināt savu auto ar KASKO apdrošināšanu. Šis pakalpojums ir nepieciešams, lai varētu saņemt kredītu pret auto ķīlu pie Vitacredit.lv un nav nemaz īpaši dārgāks nekā standarta OCTA apdrošināšana.

Summa var minimāli atšķirties mēnesī par nieka 10 – 20 EUR. Kredītu pret auto ķīlu ir iespējams saņemt ne tikai fiziskām, bet arī juridiskām personām, kas ir Latvijas republikas iedzīvotāji un ir sasnieguši vismaz 21 gadu vecumu. Klientiem, kuri ir pārsnieguši 60 gadu vecuma robežu, aizdevums pret auto ķīlu diemžēl netiek piešķirts, taču katrs vitacredit.lv klients ir īpašs un tieši tāpēc ViataCredit.lv izskatīs visus savus aizdevuma pieteikuma iesniegumus. Nav tā, ka vitacredit uzliek filtru un visi, kas pārsnieguši šo vecuma ierobežojumu, tagad nonāk pa taisno atkritnē.

Svarīgi ir laicīgi zināt to, ka ja tava automašīna ir vecāka par 15 gadiem, tad diemžēl aizdevums tev netiks piešķirts, jo tik vecas mašīnas ieķīlāt nav izdevīgi, tāpēc, ka maksātnespējas gadījumā aizdevuma izsniedzējs nespēs pārdot tik vecu automašīnu. Vēl viens svarīgs punkts pie vitacredit auto līzinga noteikumiem ir tas, ka KASKO apdrošināšana ir nepieciešama tikai tiem, kas plāno aizņemties vairāk par 2000 EUR pret auto ķīlu. Līzinga saņēmējiem ir jābūt regulāriem ienākumiem. Neoficiālus ienākumus var uzrādīt, taču bez pierādījumiem tos visdrīzāk neņems vērā.

Vitacredit.lv piedāvā ātru un operatīvu līzinga noformēšanu līdz 2000 EUR. Ja tu vēlies saņemt lielāku aizdevumu pret sava auto ķīlu, tad tev nāksies doties uz kādu no vitacredit.lv klientu apkalpošanas centriem un izveidot pieteikumu sev nepieciešamajai aizdevuma summa. Tad vitacredit pārstāvji pusstundas laikā izskatīs jūsu pieteikumu un sniegs atbildi par aizdevuma izsniegšanu jau 24 stundu laikā. Tas ir liels bonuss aizņemoties pie vitacredit, jo lai pie bankām saņemtu aizdevumu, parasti ir nepieciešams uzrādīt visādus dokumentus, galvotājus un vēl gaidīt, kas daudziem klientiem neder un ir pilnīgi nepieņemami. Tieši tāpēc vitacredit.lv kredīts pret auto ķīlu ir tik izdevīgs, jo tas ir vienkārši nokārtojams, ātri un bez nepatīkamiem pārsteigumiem.

Vitacredit.lv saviem klientiem ļauj dzēst kredītu ātrāk, nekā tas paredzēts līgumā. Protams, ka šo iespēju mēs piedāvājam pilnīgi bez maksas un nekādām soda naudām. Ja rodas kādi jautājumi vai problēmas, droši zvani uz vitacredit.lv kontakttālruni, kas ir norādīts mājaslapā sadaļā pie kontakti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.