Kādos veidos var aizņemties

Dzīvojot kapitālisma vidē, šodien pie mums, Latvijā, naudas līdzekļus var aizņemties vairākos veidos. Populārākais un visoperatīvāk nokārtojamais no tiem ir ātrais kredīts. Popularitātes ziņā nākošā seko kredītlīnija, ieņemot diezgan stabilu pozīciju aizdevumu tirgus sektorā. Ne reti tiek izmantots patēriņa kredīts. Vēl viens aizņēmuma veids ir kredīts izglītības iegūšanai, jeb tā saucamais “studiju kredīts”.

Arī līzingu mašīnu iegādei mūsu iedzīvotāji izmanto diezgan bieži. Visnopietnākie noteikumi aizdevuma izskatīšanai un piešķiršanai ir hipotekārajam kredītam. Ātrais kredīts tiešām ir vienkārši un ātri nokārtojam. Tā saņemšanai Jums nav jāmaina ierastais dienas ritms, pieteikumu Jūs varat aizpildīt no jebkuras vietas, kur atrodaties kur ir datora pieejamība ar internetu. Tā pieprasījuma aizpildīšana prasa vien piecas minūtes.

Kreditori pieprasījumu izskatīs 15-30 minūšu laikā, izvērtējot Jūsu maksātspēju un ātrā kredīta piešķiršanai nepieciešamos pārējos nosacījumus,- vecuma grupa (vidēji no 18-70gadi), Jūsu kredītvēsturi un tml. Katrai kredīta kompānijai šie nosacījumi var būt atšķirīgi. Ja atbilde ir pozitīva, tad Jums atliek vien caur internetbanku un ar telefona palīdzību veikt reģistrāciju, lai kreditoram apstiprinātu savu identitāti un 30 minūšu laikā naudu saņemat savā kontā. Tātad,- aptuveni stundas laikā varat saņemt ātro kredītu, taču lielākais ierobežojums ir summas limits, kurš nav pārāk liels, taču tie būs tikai daži simti. Ja formējat kredītlīniju, iespējamā kredīta summa būs ievērojamāk lielāka kā ātrajam kredītam, taču kredīta noformēšana prasīs vismaz diennakti. Ja Jūs aizņematies, atverot kredītlīniju, labs nosacījums ir tas, ka varat naudu izņemt pa daļām, procentus maksājot tikai par summu, kuru lietojat, kā arī varat aizņemties un atdot naudu vairāk kārt savas kredītlīnijas piešķirtās summas apjomā. Vēl viens aizņemšanās veids ir patēriņa kredīts, kuru noformējot Jums būs nepieciešams ieguldīt vairāk sava laika un enerģijas resursus. Patēriņa kredītu formē uz ilgāku laiku (vidēji 2-4 gadi) un aizņēmuma naudas summa iespējama līdz 25000 €, protams atkarībā no Jūsu ikmēneša ienākumiem, jo aizņemoties tik lielu summu, Jūsu ikmēneša ienākumiem jābūt ļoti augstiem. Visbiežāk izmantotā patēriņa kredīta summa ir 2000-5000 €, kuru parasti aizņemas, ja kredītņēmējs vēlas veikt nopietnu pirkumu, piemēram automašīnu vai mēbeles, vai veikt dzīvokļa remontu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.