Kā saņemt vivus.lv ātro kredītu?

vivusVivus.lv ir viens no populārākajiem un pazīstamākajiem ātrajiem aizdevējiem Latvijā. Šis aizdevējs darbojas Latvijā jau diezgan sen un ir izpelnījies plāšu atpazīstamību ne tikai ar aizdevumiem un reklāmām, šis aizdevējs arī plaši darbojas dažādās citās jomās, piemēram, labdarībā un dažādu pasākumu sponsorēšanā, arī organizēšanā.

Šis aizdevējs piedāvā iespēju saņemt ātro kredītu, bet tas nav gluži tāds pats kā tie kredīti ar ko mēs saprotam terminu – ātrais kredīts. Šis aizdevējs piedāvā iespēju aizņemties naudas summu no apjomā, no 50 līdz 1500 Eiro, un atmaksas laiks šim aizdevumam ir no 1 līdz 24 mēnešiem.

Varētu domāt, ka šis nav ātrais kredīts, drīzāk vienkāršs patēriņā kredīts, bet tā nav, ne pilnīgi. Lai arī šāds piedāvājums ir līdzīgāks patēriņa kredītiem, vivus.lv piedāvā aizņemties tieši tāpat kā jebkurš cits ātrais kredīts. Šo kredītu ir ļoti viegli un ātri saņemt.

Lai saņemtu vivus.lv ātro kredītu, jums ir nepieciešama piekļuve internetam. Jums ir jādodas uz aizdevēja mājas lapu un jāreģistrējas. Reģistrējoties jūs izveidosiet savu lietotāja profilu, šeit jums ir jānorāda prasītā informācija par sevi, par saviem ienākumiem un izdevumiem. Pēc šīs informācijas norādīšanas, jums vēl nav iespējas aizņemties, jums ir nepieciešams pārskaitīt vienu Eiro centu uz aizdevēja kontu. Šis pārskaitījums jums ir jāveic tieši no sava bankas konta. Šādi jūs apstiprināsiet savu profilu un arī piekritīsiet līguma noteikumiem.

Pēc centa pārskaitīšanas jūs jau varat pieteikties kredītam. To varat izdarīt, izvēloties attiecīgo naudas summu un atmaksas termiņu kredītu kalkulatorā. Jau pēc dažām minūtēm jūs saņemsiet atbildi par aizdevuma piešķiršanu vai atteikumu. Jūs arī varat saņemt piedāvājumu saņemt mazāku aizdevumu kā to, kuru vēlaties ņemt. Šis aizdevējs katram klientam izvērtē pieejamo kredīta apjomu individuāli, pēc šīs izvērtēšanas jūsu pieejamais limits var tikt samazināts, balstoties uz jūsu kredītvēsturi un maksātspēju. Pirmajā reizē aizņemties jau maksimālo, pieejamo summu var nebūt iespējams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.