Interesants pētījums par ātrajiem kredītiem

Šoreiz gribējām ne tikai parunāt par ātrajiem kredītiem, bet arī padalīties ar interesantu pētījumu par ātrajiem kredītiem ASV. Kā rāda ASV veiktie pētījumi, vidēji 2/3 no ātro kredītu ņēmējiem to dara atkārtoti un ir ieslīguši apburtajā kredītu lokā – lai atdotu jau esošo kredītu aizņemas nākamo līdz nokļūs nopietnās finanšu problēmās, dažkārt zaudējot pat mājokli.

Ātrie kredīti nav joka lieta. Neatmaksāta kredīta summa var nozīmēt to, ka ātro kredītu aizdevējs jūsu parādu nodos parādu piedzinēja kompānijai, lai tā risinātu šo problēmu. Tā ir nepatīkama situācija no aizņēmēja puses, jo nelielas problēmas gadījumā – rodas jauna liela problēma.

Aizņemsimies godprātīgi un atbildīgi, ievērojot atbildīgas aizņemšanās principus, lai neradītu liekas problēmas sev, saviem tuvajiem un citiem iesaistītajiem. Ir svarīgi ne tikai izvērtēt savas atmaksas spējas, bet arī materiālo stāvokli un spēju atmaksāt kredītu tā, lai abas iesaistītās puses būtu apmierinātas.

Atbildības nolūkos aizdevēji ir ieviesuši virkni drošība pasākumu. Tie galvenokārt ir ieviesti, lai mazinātu neatbildīgu aizņemšanos. Vecums, ienākumi un kredīta ņēmēja kredītvēsture ir trīs no galvenajām lietām, kuras ieviesuši aizņēmēji atbildīgas aizņemšanās veicināšanai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.