Ātrais kredīts par summu 200 eiro

Latcredit ātrais kredīts līdz EUR 200 jaunajiem klientiem, kuri piesakās pirmajam kredītam pie Latcredit, tiek izsniegts bez maksas. Lai varētu pieteikties kredītam no Latcredit ir jāreģistrējas Latcredit mājas lapā internetā. Jaunajiem klientiem ir  jāaizpilda viegli saprotama un ātri aizpildāma anketa, pēc tam būs jāpārskaita 0.01 EUR uz Latcredit kontu. Viens eiro cents ir jāpārskaita tādēļ, lai Latcredit varētu klientu identificēt pēc bankas konta un novērstu iespējamību, ka kāds cits paņem kredītu uz cita cilvēka vārda. Veicot šo pārskaitījumu maksājuma mērķī jānorāda šāda informācija: ” Esmu iepazinies un piekrītu AS Lateko Līzings aizdevuma līguma nosacījumiem.”

Latcredit termiņa pagarināšana kredītam 200 EUR

Latcredit saviem klientiem piedāvā atlikt kredīta atmaksu uz 7 līdz 30 dienām, tomēr šis pakalpojums nav bez maksas.

  • 200 eiro ātrā kredīta termiņa pagarināšana par 7 dienām izmaksās 15.14 EUR
  • 200 eiro ātrā kredīta termiņa pagarināšana par 14 dienām izmaksās 24.00 EUR
  • 200 eiro ātrā kredīta termiņa pagarināšana par 30 dienām izmaksās 40.25 EUR

Šādi kredīta atmaksu var pagarināt neskaitāmas reizes, atkārtoti pagarinot kredītu, maksa par pagarinājuma atlikšanu paliek nemainīga. Par veiksmīgu pagarinājuma maksu Latcredit savus klientus informē nosūtot īsziņu uz mobilo tālruni, turklāt par to var pārliecināties ieejot savā lietotāja profilā.

Ir vairākas ārkārtas situācijas, kas noved pie finanšu nestabilitātes un kuras laiku pa laikam uzrodas, kad Jūs tās vismazāk gaidāt. Daudzi izdevumi ir saistīti ar ikdienas dzīvi, piemēram, medicīnas rēķini, mājas īre, telefona rēķini, komunālo pakalpojumu rēķini, sabiedriskā transporta maksas, pārtikas izdevumi, elektrības un gāzes rēķini utt. Šādās reizēs Jums ir nepieciešams tikt galā ar finanšu problēmu, ko var viegli izdarīt, piesakoties ātrajam kredītam internetā un saņemt kredīta summu savā kontā bez liekas kavēšanās. Izvērtējiet savu atmaksas spēju pirms piesakieties kredītam, lai nesagādātu liekas nepatikšanas, kas saistītas ar kredīta kavēšanu, līgumu pārkāpšanu un visu, kas saistīts ar kredīta neatmaksāšanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.