Monthly Archives: May 2016

Ieradums, kas pamatīgi sabojā privāto budžetu

Ir dažādi ieradumi kas var sabojāt jūsu budžetu, bet ir arī lietas kas atstāj ļoti izteiktu iespaidu, ja tas kļūst par ieradumu. Dažādi ieradumi var vairāk vai mazāk iespaidot mūsu budžetu, daži to var iespaidot pat ļoti krasi un šāds ieradums ir ēšana ātrās ēdināšanas restorānos. Arī dažādas kafejnīcas un restorāni var atstāt līdzīgu iespaidu, bet tieši ātrās ēdināšanas restorāni var būt visietekmīgākais faktors.

Šīs restorānu ķēdes ir ļoti populāras visā pasaule. Piedāvātie ēdieni ir ļoti garšīgi un ir patīkami doties un paēst šādā vietā ar draugiem un tamlīdzīgi. Tomēr, šāda rīcība var izveidoties par ieradumu un tas var atstāt iespaidu gan uz jūsu budžetu gan arī uz jūsu veselību. Pierodot pie šiem ēdieniem mēs varam ieslīgt zināmā slinkumā un sākt mazāk un mazāk gatavot mājās, jo zinām, ka varam aiziet un paēst tur. Cena, protams, var būt ierobežojošs faktors, bet mēs vienmēr spējam atrast atrunas, lai to tomēr darītu. Šodien slinkums gatavot, nebiju veikalā un nav ko pagatavot un tā tālāk.

Pamazām šis ieradums var sākt augt un mums vairs nemaz negribēsies gatavot pašiem, jo ir daudz ērtākas iespējas. Ne velti šie uzņēmumu pelna milzīgas naudas summas. Tiek piedāvāta ātra, ērta un garšīga maltīte, mums nav pašiem jāgatavo un pēc tam nav jāmazgā trauki. Tas viss skan lieliski, bet mēs šādi tērējam naudu kuru varētu tērēt daudz produktīvāk. Pagatavojot savas maltītes paši, mēs varam kontrolēt ko ēdam, mēs varam ietaupīt naudu, mēs varam ēst veselīgāk. Diemžēl, ne vienmēr šie faktori ir gana noteicoši, lai mēs izvēlētos gatavot paši.

Bezprocentu kredīts internetā

Ar bezprocentu kredītu internetā šajā rakstā apzīmēts tāds kredīts, kuru iespējams noformēt internetā kredīta devēja mājas lapā, un kura iegūšanai nepieciešams vienīgi uzņemties kredīta atmaksas saistības konkrēta termiņa un naudas apjoma ietvaros.

Rakstā tiks aplūkots bezprocentu kredītu piedāvājums, kas pieejams internetā privātpersonām un kas vērojams Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedru – distances kredītu izsniedzēju – mājas lapās.

  1. SMScredit.lv

Piedāvā pirmo kredītu apjomā līdz 300,- EUR ar termiņu līdz 30 dienām bez procentu maksas. Jebkura summa minētajā kredītu summas diapazonā un termiņā ir jāatdod sākotnējā apmērā, taču kredīta atmaksas pagarinājums saistīts ar noteiktiem izdevumiem. Kredīta atmaksas termiņa pagarinājuma maksa uz 7, 14 vai 30 dienām ir iepriekš nosakāma kredīta devēja mājaslapā; tā atkarīga no pagarinājuma ilguma un aizdevuma summas.

  1. Ondo.lv

100% atlaide komisijas maksai pirmajam kredītam līdz 300,- EUR termiņam līdz 30 dienām. Kredīta atmaksas termiņa pagarinājuma maksa uz 7, 14 vai 30 dienām ir iepriekš nosakāma kredīta devēja mājaslapā; tā atkarīga no pagarinājuma ilguma un aizdevuma summas.

  1. Banknote

Pirmais aizdevums līdz 400,- EUR uz termiņu līdz 1 mēnesim ir bez procentu maksas (atmaksājot aizdevumu laikā). 7, 14 un 30 dienu ilgs pagarinājums kredīta atmaksai ir iepriekš nosakāms, izmantojot kredīta kalkulatoru aizdevēja mājas lapā; pagarinājuma maksas lielums ir atkarīgs no aizņēmuma summas un pagarinājuma termiņa.

  1. SohoCredit.lv

Pirmais aizdevums līdz 250,- EUR līdz termiņam 1 mēnesis bez procentu maksas. Kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas maksa (7, 14, 30 dienām, summa atkarīga no aizdevuma lieluma un termiņa pagarinājuma ilguma) ir iepriekš nosakāma, izmantojot kredīta kalkulatoru SohoCredit mājas lapā.

  1. creditON

Pirmo reizi aizņemoties, aizdevums līdz 300,- EUR līdz 30 dienām ir bez procentu maksas jeb, pēc mājas lapā atrodamās informācijas, „bezmaksas ātrais kredīts ir iespēja jauniem klientiem aizņemties ar 100% atlaidi. Iespēja aplūkot aizdevuma atmaksas termiņa pagarinājuma maksas lielumu(pagarinājumus piedāvā uz laiku no 1-30 dienām) būs klientam, kurš jau noformējis aizdevumu –savā CreditOn Klienta profilā vai, sazinoties ar aizdevēju.

  1. MiniCredit

Pirmais kredīts ir bez procentu maksas, ja kredīta summa ir līdz 100,- EUR, kredīta termiņš – līdz 30 dienām, bet kredīts tiek atmaksāts laikā bez kavējumiem.7, 14 un 30 dienu ilgs atmaksas termiņa pagarinājums iespējams, ja klients zināmu iemeslu dēļ kredītu nevar atmaksāt laikā. Termiņa pagarināšana ir par maksu – atkarībā no pagarinājuma ilguma un aizņēmuma summas.

  1. Atrais.lv

Bezprocentu pirmais kredīts 3 dienām līdz 700,- EUR lielam kredītam. Ir iespējams atmaksas termiņa pagarinājums (7, 14, 20 un 30 dienas), kura izmaksas nosakāmas jau pirms kredīta noformēšanas – ja vēlies salīdzināt aizdevēju piedāvājumus. Tas izdarāms, izmantojot kredīta kalkulatoru.

  1. Greencredit

Pirmais kredīts līdz 300,- EUR līdz 30 dienām bez procentu maksas. Kredīta atmaksas pagarināšanas maksa, ja vēlies iepriekš salīdzināt pagarinājumu izmaksas, nav nosakāma. Ar to var iepazīties tikai klients – savā lietotāja profilā.

  1. OpenCredit

Pirmais aizdevums līdz 350,- EUR 30 dienu termiņa ietvaros ir bez procentu maksas. Ir iespējams 30 dienu pagarinājums pirmā kredīta atmaksai, tā izmaksas ir atkarīgas no aizņēmuma summas.

  1. Finanza

Noformējot kredītu pirmo reizi, šis aizdevējs piedāvā līdz 200,- EUR lielu aizņēmumu laika posmam līdz 30 dienām bez maksas. Ja nav iespējams atmaksāt pirmo kredītu noteiktajā laikā, pagarināšana notiek par maksu. Tā ir atkarīga no aizņēmuma lieluma un pagarinājuma termiņa (7, 14 vai 30 dienas).