Monthly Archives: April 2016

Vai uzsākt biznesu ar kredīta palīdzību?

Naudas bildeNaudas aizņēmums var palīdzēt izdarīt to, ko nebūtu iespējams bez naudas. Taču tas var būt arī sarežģīts un ilgs process. Ja nepieciešama nauda, jāveic izpētes darbs, kā saņemt aizņēmumu un kā tas darbojas. Jāiepazīst kreditēšanas process, lai zinātu, ko sagaidīt un laikus varētu sagatavoties. Jāpārliecinās, ka naudas aizņemšanās padarīs dzīvi vieglāku, nevis to sarežģīs. Līdztekus jāizvēlas pareizais aizdevējs – banka, nebanku kreditētājs, privātpersona vai uzņēmums. Naudu aizņemties var būt arī viegli, bet jābūt pārliecībai, ka to varēs atmaksāt.

Ir uzņēmējdarbības veidi, kuru uzsākšanai nav nepieciešams nekāds vai arī pavisam neliels papildus uzkrājums. Tie ir dažādi biznesi, kas izmanto intelektuālo potenciālu, piemēram, IT vai tulkošana, mārketinga komunikācijas, reklāma, dažādu stratēģiju izstrāde, biznesa konsultācijas, koučings. Lai iegūtu zināšanas, stājoties augstskolā (vai arī jebkurā citā mācību iestādē pēc pamatizglītības iegūšanas), nepieciešams labs iepriekšējais izglītības līmenis, vai arī kredīts mācību turpināšanai. To var uzskatīt par pirmo kredītu biznesa uzsākšanai. Jā, kredīts ir piemērots līdzeklis, kā veicināt sava uzņēmuma rašanos. Domājot ilgtermiņā, šādas izvēles veicinošie faktori var būt visnotaļ atšķirīgi, atkarībā no interesenta mērķiem un plāna to sasniegšanai. Vēlme bez plāna, kā to realizēt, ir tikai sapnis. Starta kapitāls būtībā ir nepieciešams arī biznesā, kura sākotnējie izdevumi ir nulle. Pieņemsim, uzsākot tulkotāja praksi, nepieciešamos darbarīkus var atrast bibliotēkā, bez maksas izmantojot publisko pieeju datoram un internetam. Par starta kapitālu šajā gadījumā var saukt savu laiku un bibliotēkā izmantotās stundas. Saņemot pirmo darba algu, to var novirzīt datora iegādei līzingā vai kredītam nepieciešamās summas iegūšanai, tālāk jau, ar domu turpināt darbu, veicams katrs nākamais solis.

Kredīta līnija internetā

EURKredītlīnijas atmaksa notiek uz ikmēneša maksājumu pamata. Ir noteikti minimālie maksājumi kuri jums ir jāveic. Šādi jūs atmaksājat gan aizdevuma pamatsummu gan procentus par šo aizdevumu. Pirmajā naudas izņemšanas reizē jums nebūs jāmaksā procenti, kā arī kredītlīnijas noformēšana ir bezmaksas. Ja neesat naudu izņēmis, maksājumi nav jāveic. Ja jums rodas sarežģījumi ar maksājumu veikšanu, negaidiet kad jums tiks pieskaitīti soda procenti vai sākts aprāda piedziņas process. Vērsieties pie aizdevēja, lai meklētu abpusēji izdevīgāko risinājumu šai situācijai. Ja jums ir nepieciešams veikt atmaksas termiņa maiņu, tas ir iespējams, bet tas ir maksas pakalpojums un izmaksās jums 5 eiro. Ir iespējamas arī maksājumu brīvdienas, tas izmaksās 20 eiro.

Ja esat pieteicies kredītlīnijai, bet tā tika atteikta, ir iespējami vairāki varianti kādēļ tas ir noticis. Viens no šādiem variantiem ir nepatiesa vai nepareiza informācija ko esat norādījis reģistrējoties un piesakoties kredītlīnijai. Ja aizdevējs nespēj atrast jūsu adresi, kāds no jautājumiem nav atbildēts vai ir pamats bažām par informācijas patiesumu, aizdevējs var atteikt šo aizdevumu. Tāpat, ja esat iekļauts parādnieku sarakstā, jums ir nenokārtoti parādi ar šo uzņēmumu vai kādu citu aizdevēju, ja jums jau ir šī aizdevēja izsniegts naudas kredīts. Protams, iespēja ir arī jūsu maksātspējas izvērtēšanas rezultātu neatbilstība aizdevuma izsniegšanas nostādnēm.

Aizņemoties šāda veida aizdevumu, jūs gūstat iespēju izmantot līdzekļus jebkurā laikā, bet atmaksāt tikai to ko aizņēmāties nevis visu summu kurai esat pieteicies. Šis ir ļoti labs veids kā nodrošināties dažādām neparedzētām situācijām. Taču pārsteigties ar šādu aizdevumu noteikti nevajadzētu. Ir ļoti viegli iztērēt naudu, ja jums tā ir pieejama. Un šādās situācijās jums var nākties saskarties ar diezgan smagām sekām.

Visi aizdevumi ir saistības kuras jūs uzņematies. Pirms to uzņemšanās, pārliecinieties ka tās ir nepieciešamas un ka šis ir labākais variants kurši ir vislabāk piemērots jums un jūsu situācijai.

Kredītlīnija

ProcentiKredītlīnija ir aizdevuma veids kuru piedāvā Latvijā esošie uzņēmumi, kas nodarbojas ar kredītu izsniegšanu. Ir liels daudzums dažādu kredītu un aizdevumu veidu. Katram no tiem ir savi, labākie pielietojumi un savas īpatnības. Aizdevumi tiek veidoti kādiem konkrētiem mērķiem, pirkumiem un izdevumiem. Ir arī vienkārši naudas kredīti kuru izlietojums ir jūsu pārziņā. Kredītlīnija ir viens no šādiem kredītu veidiem, bet ir dažas nianses, kas kredītlīniju atšķir no citiem.

Kredītlīnijas lielākā atšķirība no ātrajiem kredītiem un patēriņa kredītiem ir iespēja aizņemties lielāku summu, bet veikt atmaksu tikai par to summu kuru esat izņēmis. Tātad, varat izveidot kredītlīniju par 1000 eiro, bet, ja izņemat tikai 500 eiro, jums nav jāatmaksā visa, pilnā aizdevuma summa, bet tikai šie 500 eiro kurus esat izmantojuši. Arī procentu maksājumi ir jāveic par to summu kuru esat izmantojuši. Ja naudu neesat izmantojuši, tad arī atmaksa nav nepieciešama.

Kredītlīnija var būt ļoti ilgas saistības. Ja to izmantojat pareizi un atbildīgi, tad varat gūt ļoti pozitīvus rezultātus no šī piedāvājuma. Kā jau minēts, piedāvājumi ir gana daudz, lai rastos konkurence un šādos apstākļos var būt piedāvājumi kuri ir īpaši izdevīgi. Pirms pieteikties šim vai jebkuram citam kredītam ir rūpīgi jāizvērtē piedāvājumu klāsts. Tikai izvēloties starp vairākiem aizdevējiem, izvērtējot to atsevišķos piedāvājumus, jūs varat pieņemt labāko, iespējamo lēmumu. Ieguldīts laiks pie izvēles izdarīšanas var ietaupīt jums izdevumus pie aizdevuma atmaksas. Rīkojieties atbildīgi, lai iegūtu labāko bez papildus sarežģījumiem.

Svarīgi minēt ka ātrie kredīti netiek izsniegti bez darba vietas, bez maksas, ar sliktu kredītvēsturi. Ja plāno nepieciešamību pēc konkrēta kredīta – aizņemies īpaši atbildīgi, izvērtējot kredīta atmaksas iespējas un rūpīgi iepazīsties ar kompāniju līguma nosacījumiem.

Pirms pieteikties aizdevumam izvērtējiet savas atmaksas iespējas un vai nepieciešamība ir attaisnojama. Galvenais noteikums aizdevuma ņemšanai ir pārdomātu lēmumu pieņemšana. Aizdevējs izvērtēs jūsu maksātspēju, bet jums ir jāizvērtē savas reālās atmaksas iespējas.

Tavām iecerēm un vēlmēm

Internetā ir iespējams aizņemties no dažādām kompānijām – ikvienam pieejami gan lielāki, gan mazāki aizdevumu veidi. Ja vajadzīga nauda, piemēram, dzīvokļa remontam vai citiem maksājumiem – noteikti ieskatieties kompānijas Iespēju kredīts pakalpojumos un aktuālajos piedāvājumos. Aizņemieties vajadzīgo naudas summu ātri un ērti.

Aizņemies lielākiem dzīves plāniem no Iespēju kredīts aizdevēja. Kompānija izsniedz patēriņa kredītus 500 – 5000 EUR apmērā ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.

Nosacījumi, lai saņemtu Iespēju kredīts aizdevumu

  • Tev jābūt vecumā sākot 20 līdz 75 gadiem;
  • Dažāda apmēra kredītus šīs kompānija izsniedz tikai Latvijas Republikas pilsoņiem vai pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuriem nav kavētu kredītu vai kredītu maksājumu;
  • Lai saņemtu nepieciešamo aizdevumu Tev nepieciešami pietiekami ienākumi, lai atmaksātu kredītu;
  • Ņem vērā, ka lai saņemtu kredītu no iespēju kredīts kompānijā nepieciešams iesniegt Tavu bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem. Savā internetbankā, izvēlieties kontu, kuru aktīvi lieto un kurā redzami Tavi ikmēneša ienākumi. Izveido konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem un saglabā to .pdf formātā vai ja konts ir Swedbank AS, saglabā to ar e-parakstu .edoc formātā.
  • Ikviena kompānija var kļūt par iespēju kredīts sadarbības partneri un klienti varēs saņemt kredītus uz īpašiem nosacījumiem. Piesakies šim pakalpojumam un iespejukredits.lv sazināsies ar Tevi, lai vienotos par iespējamo sadarbību.

Vienmēr pirms aizņemšanās iepazīsties ar kompānijas līguma nosacījumiem un pārdomā savu atbilstību pilnībā visiem līguma punktiem.

Ļoti daudzi klienti aizņemas neapdomīgi, jo rūpīgi nepārdomā savas atmaksas iespējas, kā rezultātā tiek sabojāta klientu maksātspēja. Esi prātīgs – aizņemies tikai tik, cik patiešām vari atļauties un ir nepieciešams, pretējā gadījumā tiks sabojāta Tava kredītvēsture un radīsies parādsaistības. Iespēju kredīts ir lieliska iespēja saņemt nepieciešamos līdzekļus, piemēram, mašīnas iegādei, bet arī Tavai maksātspējai ir jābūt atbilstošai.

Kas var aizdot naudu

Meklējat aizņēmumu? Paraugoties apkārt, aizdevēju ir gana. Salīdzinot aizdevējus, atrodas labākais piedāvājums, lētākais kredīts un pieņemamākais atmaksas veids. Ja esi iekritis naudas trūkumā, paskaties, kam vieglāk tikt pāri – trūkumam vai lūgumam pēc palīdzības. Ja lēmums lūgt pēc palīdzības ir pieņemts, kļūst saprotams, ka nauda kokos neaug. Tālāk jau jautājums – kas tad īsti Latvijā aizdod naudu? Bankas un nebanku kredītdevēji lepojas ar *valsts izsniegtām atļaujām. Privātpersonas – aizdevēji vairums viedokļos atbalstu nerod, tomēr arī tā ir iespēja. Pat sludinājumu portālos atrodas cilvēki, kas naudu vēlas aizņemties no privātpersonām ar interneta starpniecību. Tikmēr savu naudu var audzēt –banku kontos, kļūstot par investoriem kredītu kompānijās, aizdodot naudu un naudu ieguldot vērtspapīros, līdz no aizņēmēja kļūsti par aizdevēju. Jo – kam gan netīk būt bagātajam, pretēji brīdim, kad kaut ko lūdz un esi atkarīgs no cita labvēlības.

Cilvēkiem aizņemoties, parasti ir motivācija. Kādam valsts izsniedz nepietiekamus līdzekļus iztikai, citam apnikumu izraisījis gadu gaitā nepārtraukti vienmuļais skats uz savu istabu. Kādam kaimiņš labprāt dod aizdevumu, kamēr citam jāmeklē tuvākas vai tālākas kredītiestādes: tie, kuri reklamējas, arī spēj aizdot. Ne visi var, bet ikviens drīkst. Persona uz ielas nelūdz „atdot”, bet gan „aizdot” 20 centus. Aizdot varam gan es, gan tu, jālūko tikai, lai kredīts tiktu atmaksāts.

Prātīgums pirmajā vietā

Lai arī SMS kredīts ir operatīvs un pieejams pakalpojums, tomēr tikai Jūsu ziņā ir parūpēties arī par tā izmantošanas rentabilitāti! Tas nozīmē, ka Jums ir jābūt pilnībā drošam un pārliecinātam par kredīta nepieciešamību un arī Jūsu maksātspēju tā atdošanai laikā! Tādā veidā Jūsu lēmums rezultēsies veiksmīgā sadarbībā ar kādu no kredīta devējiem!

*Speciālā atļauja (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā.