Monthly Archives: March 2016

Kredīts pret auto ķīlu internetā

Vitacredit.lv kredīts pret auto ķīlu ir lielisks veids kā saņemt ātru naudu pat tad, kad citur tev to neizsniedz. Vitacredit.lv izsniedz aizdevumu pret auto ķīlu Latvijā nu jau vairāk kā 10 gadus un ir veicis lielisku darbu sadarbojoties ar saviem klientiem. Vitacredit.lv ir pretimnākošs un draudzīgs aizdevējs, kas tev var izlīdzēt vis neparedzamākajās dzīves situācijās.

Viens no svarīgākajiem noteikumiem ir tas, ka pie vitacredit jūs varat saņemt aizdevumu  pret sava auto ķīlu tikai tad, ja automašīnai ir KASKO apdrošināšana. Tas nepieciešams, lai samazinātu vitacredit.lv risku izsniedzot aizdevumus pret auto ķīlu. Tātad OCTA apdrošināšana jums nederēs un ja ir nepieciešamība pēc aizdevuma tad vislabāk būtu tomēr apdrošināt savu auto ar KASKO apdrošināšanu. Šis pakalpojums ir nepieciešams, lai varētu saņemt kredītu pret auto ķīlu pie Vitacredit.lv un nav nemaz īpaši dārgāks nekā standarta OCTA apdrošināšana.

Summa var minimāli atšķirties mēnesī par nieka 10 – 20 EUR. Kredītu pret auto ķīlu ir iespējams saņemt ne tikai fiziskām, bet arī juridiskām personām, kas ir Latvijas republikas iedzīvotāji un ir sasnieguši vismaz 21 gadu vecumu. Klientiem, kuri ir pārsnieguši 60 gadu vecuma robežu, aizdevums pret auto ķīlu diemžēl netiek piešķirts, taču katrs vitacredit.lv klients ir īpašs un tieši tāpēc ViataCredit.lv izskatīs visus savus aizdevuma pieteikuma iesniegumus. Nav tā, ka vitacredit uzliek filtru un visi, kas pārsnieguši šo vecuma ierobežojumu, tagad nonāk pa taisno atkritnē.

Svarīgi ir laicīgi zināt to, ka ja tava automašīna ir vecāka par 15 gadiem, tad diemžēl aizdevums tev netiks piešķirts, jo tik vecas mašīnas ieķīlāt nav izdevīgi, tāpēc, ka maksātnespējas gadījumā aizdevuma izsniedzējs nespēs pārdot tik vecu automašīnu. Vēl viens svarīgs punkts pie vitacredit auto līzinga noteikumiem ir tas, ka KASKO apdrošināšana ir nepieciešama tikai tiem, kas plāno aizņemties vairāk par 2000 EUR pret auto ķīlu. Līzinga saņēmējiem ir jābūt regulāriem ienākumiem. Neoficiālus ienākumus var uzrādīt, taču bez pierādījumiem tos visdrīzāk neņems vērā.

Vitacredit.lv piedāvā ātru un operatīvu līzinga noformēšanu līdz 2000 EUR. Ja tu vēlies saņemt lielāku aizdevumu pret sava auto ķīlu, tad tev nāksies doties uz kādu no vitacredit.lv klientu apkalpošanas centriem un izveidot pieteikumu sev nepieciešamajai aizdevuma summa. Tad vitacredit pārstāvji pusstundas laikā izskatīs jūsu pieteikumu un sniegs atbildi par aizdevuma izsniegšanu jau 24 stundu laikā. Tas ir liels bonuss aizņemoties pie vitacredit, jo lai pie bankām saņemtu aizdevumu, parasti ir nepieciešams uzrādīt visādus dokumentus, galvotājus un vēl gaidīt, kas daudziem klientiem neder un ir pilnīgi nepieņemami. Tieši tāpēc vitacredit.lv kredīts pret auto ķīlu ir tik izdevīgs, jo tas ir vienkārši nokārtojams, ātri un bez nepatīkamiem pārsteigumiem.

Vitacredit.lv saviem klientiem ļauj dzēst kredītu ātrāk, nekā tas paredzēts līgumā. Protams, ka šo iespēju mēs piedāvājam pilnīgi bez maksas un nekādām soda naudām. Ja rodas kādi jautājumi vai problēmas, droši zvani uz vitacredit.lv kontakttālruni, kas ir norādīts mājaslapā sadaļā pie kontakti.

Naudas vairošana

EURDomā un kļūsti bagāts, vēsta kādas grāmatas nosaukums. Ja vēlies kļūt bagāts, droši vien viens no jautājumiem, ko centīsies uzdot sev un citiem, būs – kā vairot naudu. Uzdodot šādu jautājumu, nokļūsi pie vairākiem ceļiem. Pirmais ceļš – naudu nopelnot. Ja esi algots darbinieks, īpaši daudz iespēju naudas vairošanai nesaskatu. Potenciāls algas pielikums, visticamāk, iespējams retu reizi. Prēmijas – atkarībā no uzņēmuma darbības veida. Var izvēlēties uzņēmumu, kura vadītājs atlīdzina darbiniekiem pēc padarītā apjoma, prēmējot labākos rādītājus kādā laikā periodā. Taču arī šis naudas vairošanas paņēmiens nav neizsmeļams. Cilvēka centībai ir robeža (uzņēmums gan var augt un attīstīties, tas tiesa, līdz ar to arī ienākumi, no kuriem tiek maksātas algas – ja vadības nodoms ir investēt tās darbiniekos).

Parasti cilvēki, meklējot veidus, kā likt naudai vairoties, vispirms meklē papildus ienākumus. Biroja darbinieks var meklēt laiku, lai papildinātu savu budžetu ar blakus darbiem, piemēram, biroja administrators ar valodu zināšanām – uzņemties tulkošanas darbus. Ja uzņēmējs vēlas iegūt naudu, viņš paplašinātu savu darbību, attīstot dažādus biznesa virzienus.

Naudai pieaugot, var sākt domāt par ieguldīšanu finanšu instrumentos, lai nauda vairotu naudu. Var iegādāties akcijas, obligācijas, ieguldījumu apliecības, ieguldīt privātos pensiju fondos, noguldīt naudu depozītā. No šiem uzkrājumiem vai ieguldījumiem tiek maksāti procenti. Ir ieguldījumu veidi, no kuriem gūtā peļņa tiek aplikta ar ienākumu nodokli, tāpēc ir jāizvērtē visi izdevumi, kas iespējami saistībā ar gūstamo peļņu, lai ieguldījumam būtu jēga. Finanšu speciālisti iesaka vienlaikus izvēlēties vairākus ieguldījumu veidus, piemēram, visus minētos, kā arī papildus tiem ieguldīt savu naudu zelta un citu dārgmetālu iegādē. Var uzpirkt zeltlietas, ar domu, ka to vērtība gadu laikā palielināsies. Tāpat Latvijas Bankas kaltās īpašās monētas gadu gaitā pieaug vērtībā. Tās pārdodot, iespējams saņemt vairāk, kā esi ieguldījis. Mākslas kolekcionāri savu ieguldījumu ienesību pamato ar gleznu un citu mākslas priekšmetu vērtības celšanos. Šie ieguldījumu veidi rada naudu, pērkot un pārdodot, citiem vārdiem sakot, pelnot ar cenas starpību.

Vienkāršs veids, kā vairot naudu, ir piedalīšanās investīciju programmās: ieguldot paša izvēlētos aizdevumos, tu saņem peļņas procentus. Tāpat vērā ņemams ieguldījums ir Latvijas krājobligāciju iegāde, jo kapitāla pieaugums netiek aplikts ar nodokļiem. Te gan jāsaka, ka sākuma ieguldījumam jābūt pietiekami lielam, jo procentu likme krājobligāciju noguldījumam šobrīd ir salīdzinoši zema.