Monthly Archives: January 2016

Latvijas iedzīvotāji netic pensiju sistēmai

Bankas veiktajā pētījumā trīs Baltijas valstīs, Latvija ieņem stabili pēdējo vietu. Gan iedzīvotāju zināšanās par to kā pensija veidojas, gan atbildēs vai darba mūža beigšanai strādājošie gatavojas jau šodien. Strausa politika ir ticība brīnumam, tā finanšu eksperti secina uzzinot, ka 82% vecumdienām nekrāj un katrs piektais to netaisās darīt vispār.

Nesaskaņas nebanku kredītu nozarē

Iemesls nebanku kreditētāju pēdējā laika aktivitātei meklējams Saeimā, jau tuvākajās nedēļās parlamenta tautsaimniecības komisijā atsāksies diskusijas par stingrākiem noteikumiem nebanku sektorā. Likuma grozījumi, kas tiks skatīti jau otrajā lasījumā, paredz noteikt maksimālo GPL, ierobežo nokavējuma procentus un liedz izsniegt kredītus naktī. Nebanku kreditētāji uzskata, ka šie grozījumi vispār nebūtu jāvirza, jo daudzas lietas ir sakārtotas pēc stingrākas maksātspējas kontroles ieviešanas. Ekonomikas ministrijā, kur likumprojekts sākotnēji arī tapis, uzskata, ka šī iemesla dēļ ierobežojumi joprojām ir aktuāli. Stingrākus noteikumus atbalsta arī PTAC, kurš tagad izpelnījies ātro aizdevēju pārmetumus par nepietiekošu darbību nelegālo aizdevēju ierobežošanā. Manāmi arī centieni sfēras pārraudzību no PTAC pārnest uz finanšu un kapitāla tirgus komisiju.

Vai Jums ir nedienas un rēķini nomāc dzīvi?

Vai Jums ir nedienas ar finansēm? Vai rēķini nomāc Jūsu dzīvi? Jums varētu būt jautājums, vai ir finansiāli izdevīgi saņemt kredītu. Kaut gan tas varētu būt izdevīgi, ir svarīgi saprast patieso lietu stāvokli. Šis raksts sniegs Jums informāciju par to, ko gaidīt no ātrajiem kredītiem.

Ja Jūs piesakāties ātrajam kredītam, standarta atmaksāšanas laiks ir apmēram 30 dienas. Tomēr, ja notiek kas tāds, kas neļauj Jums noteiktajā laikā kredītu atmaksāt, nesatraucieties. Ir svarīgi lūgt kredīta pagarinājumu pirms noteiktā termiņa, ja Jūs saprotat, ka Jūs nespēsiet atmaksāt kredītu atpakaļ noteiktajā laikā.

Lielākā daļa cilvēku vēlas iegūt vieglu naudu, kad vien viņi vēlas aizņemties nelielu naudas summu. Tas nav grūts uzdevums pateicoties ātrajiem kredītiem, kas mūsdienās ir plaši pieejami internetā. Ja arī Jūs vēlaties aizņemties ātru naudu, Jums vajadzētu izvēlēties ātros kredītus internetā. Šie kredīti tiek piedāvāti ar īstermiņa kredīta atmaksas iespēju mēneša laikā. Jūs varat izmantot kredīta summu, lai segtu dažādus neparedzētus finansiālos izdevumus. Tāpat kā cita veida kredītiem, arī šiem kredītiem ir procentu likmes. Tomēr Jūs varat salīdzināt dažādus kredītu piedāvājumus internetā un saņemt zemākas procentu likmes, lai ietaupītu naudu.

Ja Jūs tiekat apstiprināti ātrajam kredītam, Jūs varat ērti aizņemties naudu no EUR 10 līdz EUR 1500. Šis kredīts tiks piešķirts uz Jūsu izvēlētu atmaksas termiņu, kas parasti ilgst līdz 30 dienām. Pēc tam, kad Jūs būsiet saņēmis kredītu savā īpašumā, Jūs varēsiet segt dažādus izdevumus, kas ietver – mājas renovāciju, ceļa izdevumus, pārtikas preču rēķinus, studiju maksas un komunālo pakalpojumu rēķinus. Tādējādi jebkura veida nelielās finanšu grūtības var atrisināt, ja Jūs izvēlaties šos kredītus. Pat ja Jūsu nākamā algas diena vēl ir tālu prom, Jums nav jāuztraucas par naudu.

Aizņemšanās uz dažām dienām vai nedēļām

Ja Jūs dzīvojat mājā, tajā noteikti ir lietas, par ko pēc noteikta laika būs nepieciešams parūpēties. Piemēram, Jums varētu būt nepieciešams veikt santehnikas remontu vai elektrības piegādi. Ja šī vajadzība parādās pēkšņi un Jums nav līdzekļu tās segšanai, ko Jūs varat darīt?

Ja Jūs vēlaties ātri un uz īsu termiņu, līdz 30 dienām, iegūt nelielu kredītu, kāpēc nepieteikties ātrajam kredītam? Aizdevēji sniedz šos kredītus ar ļoti elastīgiem noteikumiem un īsā atmaksas termiņā. Summa, ko Jūs varat saņemt, svārstās no 10 līdz 1000 €.

EUR

Aizdevēji piedāvā vienkāršus īstermiņa ātros kredītus, ko Jūs varat saņemt jau dažu stundu laikā pēc apstiprināšanas. Iegūt kredītu tik ātri jau ir normāli, bet šie aizdevēji ir vēl vairāk atvieglojuši pieteikšanos kredītiem.

Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu nākamo kredītu pieteikumi tiktu apstiprināti bez aizķeršanās, atmaksājiet šo kredītu laicīgi. Tas pavisam noteikti palīdzēs Jums iegūt kredītu arī turpmāk, ja tas būs nepieciešams. Tātad, bez ilgas prātošanas, piesakieties ātrajam kredītam un izpildiet visas savas vajadzības un vēlmes. Tiklīdz pieteikums ir apstiprināts, aizdevējs pārskaita nepieciešamo naudas summu aizņēmēja kontā un aizņēmējam ir iespēja izpildīt visas savas vajadzības un vēlmes ātri un ērti. Piesakieties kredītam no savām mājām internetā un saņemiet naudu savā kontā jau dažu stundu laikā, pat ātrāk.

Internetā

Dzīve ir pilna ar negaidītām finanšu problēmām. Jebkāda veida finanšu problēmas var negaidīti uzrasties jebkurā brīdī mūsu dzīvē. Šajā gadījumā, ir ieteicams izvēlēties labāko pieejamo iespēju šādu problēmu risināšanai. Tie ir ātrie kredīti, kas ir ērti pieejami ikvienam aizņēmējam internetā. Lai atrastu labu kredīta piedāvājumu, Jūs varat doties internetā un salīdzināt dažādus aizdevējus un kredīta piedāvājumus, kuriem Jūs varat pieteikties. Kad esat to atradis, Jūs varat doties uz aizdevēja mājas lapu, lai aizpildītu kredīta pieteikumu un iegūtu nepieciešamo naudas summu, neizšķērdējot Jūsu vērtīgo laiku. Ikviens, kam ir nepieciešama nauda, var pieteikties kredītam bez jebkādām problēmām. Ja Jums ir interneta pieslēgums un dators, tas piedāvā ērtu iespēju pretendēt uz kredītu, ja Jums ir steidzami nepieciešama nauda.

Šodien šāda veida kredīti tiek plaši piedāvāti internetā ar saprātīgām procentu likmēm, lai kalpotu ikvienam iedzīvotājam. Ja Jūs plānojat pieteikties SMS kredītam, Jums ir jāzina daži nosacījumi, ko ir nepieciešams izpildīt, lai saņemtu kredīta apstiprinājumu. Jums ir jābūt pilngadīgam ar patstāvīgiem ienākumiem un bankas kontu. Jums ir nepieciešams būt nodarbinātam, jo tas kalpo kā nodrošinājums aizdevējam, ka Jūs laicīgi atmaksāsiet kredītu. Ja Jūs varat izpildīt visus šos nosacījumus, Jūs varat droši doties internetā un pieteikties kredītam jau tagad.

Iegūtā kredīta summa var būt noderīga, lai pārvarētu negaidītas finanšu grūtības. No otras puses, kredīta summa var būt noderīga, lai nomaksātu dažādus negaidītus rēķinus. Tikai pirms pieteikšanās kredītam, Jums ir jābūt pārliecinātam, ka spēsiet kredītu atmaksāt noteiktajā termiņā.