Monthly Archives: September 2015

Kredīta summa bez procentiem

Kā zināms, ātro kredītu izsniedzēji pirmo kredītu piedāvā bez procentu un komisijas maksas. Tas nozīmē, cik aizņemies tik arī atdod, bez jebkādas pārmaksas vai slēptajām izmaksām. Tomēr katram ātro kredītu izsniedzējam šī maksimāli pieejamā summa ir atšķirīga. Tā var atšķirties pat 100 eiro robežās, tāpēc aplūkosim ātro kredītu izsniedzējus, kuri piedāvā vislielākos ātros kredītus bez procentu un komisijas maksas. Vislielākais pirmais kredīts bez procentu maksas ir 300 eiro un šādu summu piedāvā aizņemties 4 ātro kredītu izsniedzēji.

  • SMScredit.lv

SMScredit.lv piedāvā pirmo kredītu līdz 300 eiro bez procentu un komisijas maksas, turklāt šim aizdevējam ir spēkā iespēja kredītlīnija. Tas nozīmē, ka aizņemoties, kādu summu, vēlāk, ja gadījumā ar šo kredīta summu nepietiek, ir iespējams pieteikties papildus kredīta summai, līdz maksimāli pieejamajam kredītlimitam. SMScredit.lv kredītus izsniedz personām vecumā no 20 līdz 75 gadiem, otrajā un turpmākajās reizēs varēsiet aizņemties līdz pat 425 eiro.

  • Ondo.lv

Ondo.lv piedāvātais kredīts ir gluži tāds pats, kā SMScredit.lv piedāvātais, jo abi šie aizdevēji pieder vienam uzņēmumam. Abiem kredītu izsniedzējiem visi noteikumi ir identiski, atšķiras tikai akciju piedāvājumi.

  • Kredits7

Kredits7 pirmais kredīts bez procentu maksas tiek piedāvāts līdz 300 eiro, tomēr aizņemoties pie Kredits7 nebūs iespējams pieteikties pakalpojumam kredītlīnija. Aizņemoties otro un turpmākās reizes no Kredits7, maksimāli pieejamā kredīta summa būs 400 eiro. Kredīts7 ātros kredītus izsniedz personām, kuras ir sasniegušas 21 gada vecumu.

  • Minicredit

Minicredit pirmais kredīts bez procentiem tiek piedāvāts līdz 300 eiro, tomēr, aizņemoties atkārtoti, ir iespējams pretendēt uz summu līdz pat 500 eiro. Minicredit ātro kredītu izsniedz no 20 gadu vecuma.