Monthly Archives: January 2015

Ātrais kredīts par summu 200 eiro

Latcredit ātrais kredīts līdz EUR 200 jaunajiem klientiem, kuri piesakās pirmajam kredītam pie Latcredit, tiek izsniegts bez maksas. Lai varētu pieteikties kredītam no Latcredit ir jāreģistrējas Latcredit mājas lapā internetā. Jaunajiem klientiem ir  jāaizpilda viegli saprotama un ātri aizpildāma anketa, pēc tam būs jāpārskaita 0.01 EUR uz Latcredit kontu. Viens eiro cents ir jāpārskaita tādēļ, lai Latcredit varētu klientu identificēt pēc bankas konta un novērstu iespējamību, ka kāds cits paņem kredītu uz cita cilvēka vārda. Veicot šo pārskaitījumu maksājuma mērķī jānorāda šāda informācija: ” Esmu iepazinies un piekrītu AS Lateko Līzings aizdevuma līguma nosacījumiem.”

Latcredit termiņa pagarināšana kredītam 200 EUR

Latcredit saviem klientiem piedāvā atlikt kredīta atmaksu uz 7 līdz 30 dienām, tomēr šis pakalpojums nav bez maksas.

  • 200 eiro ātrā kredīta termiņa pagarināšana par 7 dienām izmaksās 15.14 EUR
  • 200 eiro ātrā kredīta termiņa pagarināšana par 14 dienām izmaksās 24.00 EUR
  • 200 eiro ātrā kredīta termiņa pagarināšana par 30 dienām izmaksās 40.25 EUR

Šādi kredīta atmaksu var pagarināt neskaitāmas reizes, atkārtoti pagarinot kredītu, maksa par pagarinājuma atlikšanu paliek nemainīga. Par veiksmīgu pagarinājuma maksu Latcredit savus klientus informē nosūtot īsziņu uz mobilo tālruni, turklāt par to var pārliecināties ieejot savā lietotāja profilā.

Ir vairākas ārkārtas situācijas, kas noved pie finanšu nestabilitātes un kuras laiku pa laikam uzrodas, kad Jūs tās vismazāk gaidāt. Daudzi izdevumi ir saistīti ar ikdienas dzīvi, piemēram, medicīnas rēķini, mājas īre, telefona rēķini, komunālo pakalpojumu rēķini, sabiedriskā transporta maksas, pārtikas izdevumi, elektrības un gāzes rēķini utt. Šādās reizēs Jums ir nepieciešams tikt galā ar finanšu problēmu, ko var viegli izdarīt, piesakoties ātrajam kredītam internetā un saņemt kredīta summu savā kontā bez liekas kavēšanās. Izvērtējiet savu atmaksas spēju pirms piesakieties kredītam, lai nesagādātu liekas nepatikšanas, kas saistītas ar kredīta kavēšanu, līgumu pārkāpšanu un visu, kas saistīts ar kredīta neatmaksāšanu.

Interesants pētījums par ātrajiem kredītiem

Šoreiz gribējām ne tikai parunāt par ātrajiem kredītiem, bet arī padalīties ar interesantu pētījumu par ātrajiem kredītiem ASV. Kā rāda ASV veiktie pētījumi, vidēji 2/3 no ātro kredītu ņēmējiem to dara atkārtoti un ir ieslīguši apburtajā kredītu lokā – lai atdotu jau esošo kredītu aizņemas nākamo līdz nokļūs nopietnās finanšu problēmās, dažkārt zaudējot pat mājokli.

Ātrie kredīti nav joka lieta. Neatmaksāta kredīta summa var nozīmēt to, ka ātro kredītu aizdevējs jūsu parādu nodos parādu piedzinēja kompānijai, lai tā risinātu šo problēmu. Tā ir nepatīkama situācija no aizņēmēja puses, jo nelielas problēmas gadījumā – rodas jauna liela problēma.

Aizņemsimies godprātīgi un atbildīgi, ievērojot atbildīgas aizņemšanās principus, lai neradītu liekas problēmas sev, saviem tuvajiem un citiem iesaistītajiem. Ir svarīgi ne tikai izvērtēt savas atmaksas spējas, bet arī materiālo stāvokli un spēju atmaksāt kredītu tā, lai abas iesaistītās puses būtu apmierinātas.

Atbildības nolūkos aizdevēji ir ieviesuši virkni drošība pasākumu. Tie galvenokārt ir ieviesti, lai mazinātu neatbildīgu aizņemšanos. Vecums, ienākumi un kredīta ņēmēja kredītvēsture ir trīs no galvenajām lietām, kuras ieviesuši aizņēmēji atbildīgas aizņemšanās veicināšanai.

SMScredit 425 eiro

No SMScredit ir iespējams aizņemties līdz pat EUR 425 lielu ātro kredītu un atšķirībā no citiem kredītdevējiem SMScredit maksimālo summu piedāvā aizņemties jau no otrās aizņemšanās reizes. Tas nozīmē, ka jau no otrās aizņemšanās reizes būs pieejams EUR 400 liels ātrais kredīts.

SMScredit kredītdevējs

Par SMScredit ātro kredītu atdošanu

SMScredit ātro kredītu var atdot veicot maksājumu caur savu internetbanku, šis ir viss ērtākais un lētākais kredīta atdošanas veids. Tomēr ja nu kādu iemeslu dēļ nav iespējams atdot kredītu izmantojot savu internetbanku, tad kredīta atmaksu var veikt jebkurā Latvijas komercbanku filiālē, bet jāņem vērā, ka bankas par savu pakalpojumu izmantošanu mēdz prasīt samaksu. SMScredit ir padomājis arī par saviem klientiem, kuri dzīvo laukos, jo ne katrā vietā ir atvērta kāda bankas filiāle, tomēr gandrīz jebkurā apdzīvotā vietā tuvumā ir Latvijas pasta filiāle, kurā arī var veikt SMScredi ātrā kredīta atmaksu. Tāpat arī SMScredit ātro kredītu var samaksāt ikvienā Narvesen tirdzniecības vietā.

Ja rodas aizdomas, ka kredītu nespēsiet laicīgi atmaksāt, tad SMScredit saviem klientiem piedāvā kredīta atmaksu atlikt uz laiku no 7 līdz 30 dienām. Tomēr šis pakalpojums nav bez maksas, bet tas tomēr ir labāk nekā nokļūt parādnieku reģistros.

Pirms piesakieties kredītam vienmēr apsveriet savas spējas kredītu atmaksāt.

Īstermiņa ātro kredītu iespēja

Ātrie kredīti internetā bez ķīlas ir aprakstīti kā īstermiņa kredītu iespēja, kas ļauj aizņēmējiem izmantot nepieciešamo naudas summu par noteiktu procentu likmi. Jūs varat iegūt kredītu no aizdevējiem internetā, kas ņem vērā faktu, ka aizņēmēja finanšu ķibeles ir jāatrisina pēc iespējas īsākā laikā. Tomēr ir daži apsvērumi, kas Jums jāņem vērā, piesakoties kredītam internetā, kurš pazīstams, kā ātrais kredīts.

Lai nodrošinātu, ka Jūs iegūstat labākos pakalpojumus, Jums jāsalīdzina dažādi aizdevēju piedāvājumi. Pat ja Jūs plānojat atmaksāt kredītu laicīgi, paturiet prātā to, ka apstākļi var mainīties. Pajautājiet aizdevējam par to, kas notiek gadījumā, ja Jūs nespējat laicīgi atmaksāt kredītu. Šeit ir daži vērtīgi ieteikumi, kas jāņem vērā pirms un pēc tam, kad esat ieguvis kredītu.

Izvērtējiet savus paredzamos ienākumus vai avotu, kas varētu palīdzēt Jums iegūt naudu pēc noteikta laika. Jums ir nepieciešams paturēt prātā summu, ko Jūs, iespējams, varētu saņemt, un attiecīgi lūgt kredītu.

Neatkarīgi no tā, vai Jūs vēlaties saņemt kredītu auto remontam vai medicīnas izdevumiem, aizdevēji būs gatavi palīdzēt un neuzdos nekādus jautājumus par to, kam Jums ir nepieciešams ātrais kredīts. Ja Jūs meklējat ātro kredītu, dodieties internetā un atrodiet Jums piemērotu aizdevēju. Viņi vienmēr ir gatavi piedāvāt draudzīgus pakalpojumus, aizdodot pielāgotu naudas kredītu, kas atbilst Jūsu prasībām.

Kas ir ātrais kredīts vienkāršos vārdos?

Kas ir ātrie kredīti

Ātrais kredīts ir vienkāršs kredītu veids, kura galvenā priekšrocība vai atšķirība ir to ātrais izsniegšanas laiks. Ja vēl neilgu laiku atpakaļ tās vija 15 līdz 30 minūtes, bet retos gadījumos 60 un vairāk minūtes, tad tagad labākie aizdevēji aizdod 10 minūšu laikā. Ātro kredītu sniedzēji Latvijā ir licenzēti un godīgi aizdevēji, kuri vēlas veidot ilgtermiņa attiecības vai tādas attiecības, lai jebkurš aizņēmējs aizietu apmierināts. Ir svarīgi saprast, ka ātrais kredīts nav dāvana un to nepieciešams atmaksāt. Atmaksa tiek veikta 30 dienu laikā, bet iespējams meklēt tādus aizdevējus, kuri aizdos uz ilgāku laiku. Meklējiet tādu aizdevēju, kādu vēlaties un nepieciešams, jo piedāvājums ir gana plašs. Neaizmirstiet par salīdzināšanu, noteikumu saprašanu un atbildību pret aizdevēju.

Ja rodas jautājumi, kas ir atbildīga ātro kredītu aizņemšanās un jebkas cits, tad ierakstiet šo frāzi google.lv meklētājā. Ierakstiet „atbildīga ātro kredītu aizņemšanās” un meklētājs atbildēs uz jautājumiem acumirklī.